You are currently viewing ЗАЗ передав 10 шкільних автобусів Запорізькій ОДА

ЗАЗ передав 10 шкільних автобусів Запорізькій ОДА

До початку чергового навчального року Запорізький Автомобілебудівний Завод, згідно умов договору, підприємство завершило виробництво і передало десять одиниць автобусів, призначених для перевезення школярів. Партія автобусів стала не першою, так як раніше, шкільні автобуси ЗАЗ AO8, офіційним дистриб’ютором продукції якого є ТОВ «Юніверсал Моторз Груп», вже передавались територіальним об’єднанням і успішно експлуатуються в декількох ОТГ Запорізької області.


Цього разу автобуси, які відповідають чинному державному стандарту до такого роду техніки, надійшли в школи Василівської міської ради, Приазовської, Новомиколаївської селищних рад, Токмацької міської ради, Більмакської, Розівської, Якимівської селищних рад та Петро-Михайлівської сільради.

Що стосується технічної складової шкільних автобусів, виробництво яких успішно налагоджено на ЗАЗ, то салон ЗАЗ A08 пропонує 30 місць для сидіння учнів, а також передбачено 2 місця для супроводжуючих осіб. Всі пасажирські сидіння обладнані ременями безпеки, а для розміщення рюкзаків і портфелів під кожним сидінням змонтовані відсіки. Посадка і висадка здійснюється через передні двері, оснащені пневматичним приводом, тоді як вхід в автобус обладнаний додатковою висувною сходинкою для зручності і безпеки маленьких школярів.

Залишити відповідь