You are currently viewing Трактори LS готуються до AGROEXPO-2020

Трактори LS готуються до AGROEXPO-2020

Цьогоріч нам доводиться працювати в нових умовах, в умовах всесвітнього карантину, проте наші прагнення у забезпеченні пасажирського транспорту якісною вітчизняною автобусною технікою – незмінні, до того ж нам є чим порадувати відвідувачів виставки “AGROEXPO-2020” у Кропивницькому, – Ігор Гетьман, генеральний директор АФ “Юніверсал Моторз Груп”

Восени 2020 року на виставці ми презентуємо декілька моделей тракторів: LS XR50 (50 к.с.), LS 1004 (105 к.с.), LS H 140 (140 к.с.) та потужний LS H145 (145 к.с.). Широкий модельний ряд тракторів, який реалізує наша компанія, дозволяє охопити увесь спектр сільськогосподарських операцій відповідної потужності, а також використовується для житлово-комунальних служб та у дорожньому будівництві.

Було прийнято рішення також доповнити експозицію автобусами ZAZ А08 виробництва Запорізького автомобілебудівного заводу приміської та шкільної модифікації із пасажировмісткістю 43/28 та 30 місць відповідно.
Стенд нашої техніки розташований в секції М3-М4.
Для бажаючих подивитись продуктивність трактора в роботі із навісним обладнанням буде проведено декілька демопоказів техніки. Запрошуємо до тест-драйву на демо-ділянках.

До зустрічі на виставці!

Залишити відповідь