You are currently viewing Кіровоградщина отримала партію шкільних автобусів ЗАЗ АО8

Кіровоградщина отримала партію шкільних автобусів ЗАЗ АО8

15 грудня 2022 року Департамент освіти і Науки Кіровоградської обласної державної адміністрації отримав партію автобусів шкільної модифікації ЗАЗ A08 у кількості 11 одиниць. Автобуси виробництва Запорізького Автомобільного Заводу були передані згідно з умовами тендеру офіційним дилером АТ «Української Автомобільної Корпорації» – ПрАТ «Хмельниччина-Авто». Варто зазначити, що урочиста передача шкільних автобусів безпосередньо громадам Кіровоградщини, а саме: 6-м міським та сільським радам та 5-м ліцеям, запланована на 19 грудня 2022 року.

Новий автобус ЗАЗ АО8 відповідає всім вимогам державного стандарту 7013:2009 та розрахований на перевезення 30 пасажирів.  Він обладнаний усім необхідним для комфортного та безпечного перевезення школярів: усі сидіння обладнані пасками безпеки, а для ранців встановлені сітки під кріслами та в секції кабіни водія. Докладніше з технічними характеристиками шкільного автобуса ЗАЗ АО8 можна ознайомитися за посиланням.

Представники освіти зазначають, що все більше українських дітей повертаються за парти і тому питання комфортного пересування школярів є одним з найактуальніших для міських та сільських громад. Корпорація «УкрАВТО» та ПрАТ «Запорізький Автомобілебудівний Завод», незважаючи на складний час в нашій державі, продовжують працювати та удосконалюватися в цьому напрямі там, де наразі це безпечно і технічно можливо.

Залишити відповідь