You are currently viewing LS Tractor на Дні поля “Лозівські машини”

LS Tractor на Дні поля “Лозівські машини”

Запрошуємо всіх до участі у ДНІ ПОЛЯ “LOZOVA MACHINERY”, що відбудеться 5 серпня в Близнюківському районі Харківської області, на базі ТОВ «Європейський фонд розвитку», де АФ “Юніверсал Моторз Груп” – офіційний дистриб’ютор тракторів LS Tractor – презентує увазі відвідувачів трактор LS 1004 (105 к.с.), потужність і продуктивність якого можна буде оцінити на демопоказах техніки.

Наймасштабніший в південно-східній Україні День поля пройде в форматі польових демонстрацій, які будуть супроводжуватися коментарями фахівців про оригінальні переваги і модифікаціях техніки. Крім того, будуть представлені стаціонарні експозиції знарядь.

Ось уже кілька років захід користується великою популярністю серед аграріїв. Це відмінна можливість познайомитися з продуктовою лінійкою і новітніми розробками LOZOVA MACHINERY і не тільки, побачити знаряддя в дії, отримати консультацію фахівців компаній-учасників, дізнатися про унікальні можливості агрегатів та способи підвищення ефективності техніки, а також чудово провести час.

Програма ДНЯ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY також передбачає розважальну частину. А кульмінацією свята буде розіграш цінних подарунків від організаторів.

Будемо раді бачити Вас!

Зареєструватися (аби потім не витрачати час на самому заході) можна тут.

Залишити відповідь