You are currently viewing Продаж автобусів і тракторів онлайн

Продаж автобусів і тракторів онлайн

Шановні клієнти,

Зважаючи на обставини, пов’язані з карантинними заходами, введеними органами державної та місцевої влади, «ЮНІВЕРСАЛ МОТОРЗ ГРУП» – офіційний дистриб’ютор комерційної техніки – переходить на особливий режим роботи з 8 по 25 січня 2021 року, в рамках якого ми прагнемо надати Вам максимум можливостей для онлайн-комунікації з найближчим до Вас офіційним дилером даної техніки.

Так, для забезпечення максимальної безпеки клієнтів та співробітників наших дилерських центрів, нами вжито наступних заходів:

  1. В період дії карантину замовлення на покупку автобусів і тракторів Дилери приймають он-лайн зручними способами зв’язку: телефон, сайт, мессенджери.
  2. Автосалони працюють в режимі видачі он-лайн замовлень згідно графіків розміщених на сайті, але не проводять офлайн демонстрації продукції, не здійснюють очне консультування.

Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти могли отримати максимум інформації з питань вибору та придбання комерційної техніки онлайн.

На нашому сайті до Ваших послуг:

Працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, в тому числі антисептичними препаратами, одноразовими медичними масками/респіраторами, дотримуються дистанції не менш ніж 1,5 м під час спілкування.

На додачу до вищезгаданого проводиться щоденний контроль стану здоров’я співробітників.

Команда АФ «ЮНІВЕРСАЛ МОТОРЗ ГРУП» бажає Вам міцного здоров’я та приємних покупок!

Залишити відповідь