Офіційні дилери комерційної техніки  ZAZ та LS Tractor надають консультації та продають автобуси і трактори онлайн

Офіційні дилери комерційної техніки ZAZ та LS Tractor надають консультації та продають автобуси і трактори онлайн

Шановні клієнти,

Зважаючи на обставини, пов’язані з карантинними заходами, введеними органами державної та місцевої влади, АФ «ЮНІВЕРСАЛ МОТОРЗ ГРУП» – офіційний дистриб’ютор комерційної техніки – переходить на особливий режим роботи з 8 по 25 січня 2021 року, в рамках якого ми прагнемо надати Вам максимум можливостей для онлайн-комунікації з найближчим до Вас офіційним дилером даної техніки.

Так, для забезпечення максимальної безпеки клієнтів та співробітників наших дилерських центрів, нами вжито наступних заходів:

  1. В період дії карантину замовлення на покупку автобусів і тракторів Дилери приймають он-лайн зручними способами зв’язку: телефон, сайт, мессенджери.
  2. Автосалони працюють в режимі видачі он-лайн замовлень згідно графіків розміщених на сайті, але не проводять офлайн демонстрації продукції, не здійснюють очне консультування.

Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти могли отримати максимум інформації з питань вибору та придбання комерційної техніки онлайн.

На нашому сайті до Ваших послуг:

Працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, в тому числі антисептичними препаратами, одноразовими медичними масками/респіраторами, дотримуються дистанції не менш ніж 1,5 м. під час спілкування.

На додачу до вищезгаданого проводиться щоденний контроль стану здоров’я співробітників.

Команда АФ «ЮНІВЕРСАЛ МОТОРЗ ГРУП» бажає Вам міцного здоров’я та приємних покупок!

Залишити відповідь