You are currently viewing «Хмельниччина- Авто» вручила ключі від шкільного автобуса ЗАЗ А08 школі на Чернігівщині

«Хмельниччина- Авто» вручила ключі від шкільного автобуса ЗАЗ А08 школі на Чернігівщині

Минулого тижня «Хмельниччина-Авто» – офіційний дилер Корпорації «УкрАВТО», згідно умов тендера, передав автобус ЗАЗ А08А2В шкільної модифікації відділу освіти Бобровицької міської ради Чернігівської області.

Спеціалізовані шкільні автобуси А08А2В виробництва Запорізького Автомобілебудівного заводу, які відповідають усім вимогам стандарту ДСТУ 7013:2009, розраховані на перевезення 30 осіб. Салон обладнаний пасажирськими сидіннями, що призначені для школярів молодших, середніх та старших класів, а також місцями для супроводжуючих осіб, з двоточковими та триточковими інерційними пасками безпеки, з підлокітниками. Передні двері пневматичні, а вхід до автобуса обладнаний додатковою висувною сходинкою для зручності та безпеки маленьких школярів. Під сидіннями розташовані металеві сітки для рюкзаків і особистих речей.

Шкільний автобус ЗАЗ А08 створений на базі шасі AsiaStar (Китай) і кузова власної конструкції. Каркас кузова виконаний із сталевих профільних труб прямокутного і квадратного перетину зварених в просторову конструкцію. Конструктивні рішення закладені в каркас дозволяють отримати хорошу жорсткість кузова і довговічність в експлуатації.

Отже школярам Бобровицької ОТГ забезпечено комфорт і безпеку руху під час подорожей автобусом до місця навчання.

Залишити відповідь