You are currently viewing Наші дилерські центри працюють!

Наші дилерські центри працюють!

Офіційний дистриб’ютор автобусів ЗАЗ – компанія «Юніверсал Моторз Груп» (що входить до складу підприємств Корпорації «УкрАВТО») – повідомляє, що в дилерській мережі в Україні можна придбати нові автобуси виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу. Сьогодні забезпечення пасажирських перевезень надійним транспортом особливо важливе!

Автобуси ЗАЗ мають сертифікат екологічної відповідності найвищого стандарту – Євро 5 та Євро 6.

Наші дилери працюють там, де безпечно та технічно можливо. А на гарячій лінії 0-800-339-129 (дзвінки з телефонів в межах України – безкоштовні) Вам завжди забезпечать консультацію щодо модельного ряду автобусів ЗАЗ, цін, можливостей фінансування покупки, а для існуючих клієнтів – інформацію щодо можливості пройти технічне обслуговування автобусів або придбати запасні частини. Замовити зворотній дзвінок консультанта можна на нашому сайті.

Пропонуємо Вашій увазі автобуси ЗАЗ міської, приміської та шкільної модифікації: А08 приміський та А08 шкільний, А10 міський низькопідлоговий.

За бажанням замовника автобуси можуть бути дообладнані кондиціонером, маршрутизаторами, трекерами, валідаторами та комплексними смарт-системами контролінгу із навігацією, що інтегрується з диспетчерськими службами АТП міста.

Гарантія на автобуси ЗАЗ складає 2 роки або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

Автобуси ЗАЗ – працюємо, підтримуємо економіку та наближаємо перемогу України!

Залишити відповідь