You are currently viewing Передано ще 5 шкільних автобусів Запорізькій ОДА

Передано ще 5 шкільних автобусів Запорізькій ОДА

У переддень професійного свята освітян, який в Україні відзначається у першу неділю жовтня, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух вручив п´ять комплектів ключів від новеньких шкільних автобусів ЗАЗ A08 представникам територіальних громад. Автобуси були передані згідно умов тендеру ПрАТ «Запоріжжя-Авто», яке є офіційним дилером Корпорації «УКРАВТО».

Партія автобусів стала не першою, так як раніше, шкільні автобуси ЗАЗ AO8 вже передавались територіальним об’єднанням області і успішно експлуатуються в декількох ОТГ.

Автобуси виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу отримали Запорізька та Бердянська міські ради, Малобілозерська сільська рада Василівського району, Новенська сільська та Олександрівська сільська ради Мелітопольського району.

Спеціалізовані шкільні автобуси ЗАЗ А08 обладнані у відповідності до усіх вимог державного стандарту для техніки такого роду.

Нагадаємо, що у лютому 2020 року Запорізькою облдержадміністрацією проводився тендер на закупівлю 30 шкільних автобусів для територіальних громад області, переможцем якого стала компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка є офіційним дистриб’ютором продукції Запорізького Автомобілебудівного Заводу. Впродовж минулого року громадам вручили 24 одиниці цієї техніки і напередодні Різдва 2021 року було передано ще 6 автобусів.

Залишити відповідь