Завершення епохи автобусів ZAZ А07

Завершення епохи автобусів ZAZ А07

Наприкінці лютого 2021 року Автосервісна філія «Юніверсал Моторз Груп» (структурний підрозділ Корпорації «УкрАВТО»), офіційний дистриб’ютор комерційної техніки Запорізького Автомобілебудівного Заводу, повністю реалізувала склад приміських автобусів ZAZ A07А12.

Серійне виробництво флагманської моделі автобусу ZAZ A07 «I-VAN» було розпочато 16 років тому, у 2005 році. Остання модифікація автобусу ZAZ А07А12, побудованого на базі шасі ТАТА (Індія) і оснащеного двигуном 3.8 літрів Cummins І4 потужністю 138 к.с. (Євро-5) і 6-ступеневою МКПП G-600, користувалася високим попитом серед маршрутів міських та приміських напрямків.

7-метровий автобус був обладнаний рамним кузовом, двовісною рамою та колісною базою 3.8 метра. Передня підвіска залежна-ресорна з двома амортизаторами на двох напівеліптичних ресорах; задня на двох допоміжних напівеліптичних ресорах та амортизаторах на кожному задньому колесі.

Остання партія автобусів ЗАЗ А07

Місткість автобусу становила: загальна – 38 особи, сидячі місця – 25.

За всю історію виробництва моделі автобусу ZAZ A07 було 14 модифікацій, що враховували потреби ринку на кожнім етапі розвитку, та реалізовано майже 3 тисячі одиниць техніки.

Останню партію автобусів було поставено на терена Одеської області для службового перевезення співробітників дорожньо-будівельної компанії.

Вручення 5 автобусів ЗАЗ А07

Наразі налагоджено серійне виробництво наступної моделі автобусу ZAZ A08 приміської, міської та шкільної модифікації, із технічними характеристиками яких можна ознайомитись на сайті.

Звертаємо Вашу увагу, що сервісне обслуговування моделі автобуса ZAZ А07А12, а також наявність запасних частин до нього буде безперебійно реалізовано у кожнім дилерськім підприємстві Корпорації «УкрАВТО», яке обслуговує комерційну техніку.

Залишити відповідь